Karjera Staticus

Darbų vadovo padėjėjas (-a)

Darbo pobūdis

  • Pagalba projekto darbų vadovui aikštelėje šiais klausimais:
  • Bendravimas ir įmonės veiksmų statybų aikštelėje derinimas su didžiausiomis Šiaurės Europos statybų kompanijomis;
  • Tinkamas statybos darbų planavimas ir organizavimas statybos objekte;
  • Statybos objekto darbų vykdymo grafiko sudarymas, vykdymas, biudžeto išlaidų kontrolė ir ataskaitų pateikimas;
  • Didžioji dalis darbo laiko – užsienyje.

Reikalavimai

  • Aukštasis inžinerinis išsilavinimas (pageidautina – statybos inžinierius);
  • 1 metų patirtis vykdant statybos projektus (projektų vadovo/darbų vadovo ir pan.);
  • Gebėjimas efektyviai dirbti komandoje su skirtingais žmonėmis;
  • Geri planavimo, biudžeto kontrolės, derybų ir konfliktų valdymo įgūdžiai;
  • Geros užsienio kalbų žinios (anglų – privaloma; švedų, norvegų arba rusų k. - privalumas);
  • Geri MS Office, AutoCad, brėžinių skaitymo ir redagavimo įgūdžiai.

Mes jums siūlome

  • Galimybę įgyvendinti garsiausius projektus Skandinavijoje, Jungtinėje Karalystėje ir Baltijos šalyse;
  • Galimybę įgyti tarptautinėje rinkoje vertinamą patirtį;
  • Konkurencingą atlyginimą ir aiškią motyvacinę sistemą;
  • Puikias tobulinimosi galimybes ir kitus motyvacinius priedus.